Keramika Helus

DIGITAL DESIGN

Jednou z činností, kterou se zabýváme, je tisk obrazů na keramické obklady. Využíváme k tomu nejnovější technologii DIGITAL DESIGN, která spočívá v převedení obrazového materiálu (grafika, fotografie …) i velkých rozměrů pomocí počítače a laserové tiskárny na obklady různých velikostí. V tomto procesu je jediným určujícím zákazník, který svým vlastním výběrem zajistí jedinečnost a neopakovatelnost konečného produktu.

Výsledkem je pak obraz, tvořený mozaikou dlaždic, který se stane unikátní součástí interiéru. My zajistíme tu nejvyšší úroveň provedení, jakou nabízí Vámi zvolený obrazový podklad.

Keramické barvy se výpalem na 900 – 1000°C stanou součástí obkladačky. Obraz má tedy stejné vlastnosti, jako samotná obkladačka a je tedy stejně odolný.

Kliknutím na obrázej jej získáte ve větším rozměru Mozaika je druh starověkého umění, složité fascinující. Má však jednoduchý koncept, kompozici obrazu.V praxi se sestavovaly úlomky barevných kamenů nebo skla a tím vznikl požadovaný obraz. My dnes interpretujeme mozaiky technikou s moderními prvky. Díky inovativní technologii tisku je výsledkem obraz z keramických obkladů ve fotografické kvalitě. Máte zde naprostou svobodu v designu, architektonický detail na zdi, třeba od podlahy ke stropu.

Díky ucelenému know-how Vám poskytneme maximální flexibilitu v rozměrech reprodukce, kterou lze vytvořit jak z malých obkladaček, tak z větších do maximální velikosti 25x 33 cm.
Na samém začátku spolupráce hodnotíme skutečné možnosti obrazového podkladu s cílem maximálně se přiblížit Vašim požadavkům. Je to předpokladem pro dobrý výsledek.

Kliknutím na obrázej jej získáte ve větším rozměru Kliknutím na obrázej jej získáte ve větším rozměru Kliknutím na obrázej jej získáte ve větším rozměru Kliknutím na obrázej jej získáte ve větším rozměru

Těším se na nové zákazníky, Petr HelusVyberte si: