Keramika Helus

O společnosti

KERAMIKA HELUS s.r.o. je středně velký výrobní podnik, jehož zaměřením je jak sériová, tak i zakázková výroba dekoračních pásků (LISTEL, BOMBÁT) a OBRAZŮ NA OBKLADY i dlažbu do KOUPELEN a KUCHYNÍ, interiérů i exteriérů. Využívá při tom dlouholetých zkušeností s výrobou obkladaček a dlaždic i jejich dekorací.

V posledních letech spolupracuje i s italskými firmami, které se spolupodílí na řadě používaných řešení. Nově využíváme služeb známého designera Pietra Capella. Výsledkem této spolupráce je, kromě jiných benefitů pro naše zákazníky, také využití nové technologie DIGITAL DESIGN pro kreativní řešení interiérů.

Velikost společnosti umožňuje pružně reagovat na individuální požadavky zákazníků, zároveň však dává velkoodběratelům ( výrobci obkladů a dlažeb v ČR i v zahraničí ) jistotu stability dodávek. Firma je vyhledávána investory, staviteli, projektanty, architekty či dodavateli často jako poslední šance pro uspokojení zákazníka. Podle dostupných informací je jediným výrobcem tzv. VYMYVATELNÝCH ROHŮ u nás. Ty jsou nezbytné v potravinářských prostorech. Může uspokojit stejně tak náročného zákazníka, jako i běžného, který nechce nebo nemůže investovat větší částky.

Společnost investuje každoročně do zkvalitňování výrobního procesu tak, aby zabezpečila nejvyšší kvalitu výrobků, jež dodává na český trh i do zahraničí.

Ve svých nevýrobních aktivitách podporuje amatérský i profesionální sport, klub neslyšících, ale i kulturní a společenské akce nejen v regionu.

VýrobaVyberte si: